Kde zoženiem konštrukciu na kočík Dada Paradiso Glamour?

Zodpovedané
5. jún 2022

Ahoj,

hľadám konštrukciu na kočík Dada Paradiso Glamour.

Kde ju zoženiem?

Ďakujem

Ahoj,

Dada Paradiso Glamour má od roku 2016 ukončenú výrobu, takže ma napadá jedine sa pozrieť po bazároch, či niekto nepredáva kočík na náhradné diely.

Prípadne môžeš skúsiť napísať dovozcovi/distribútorovi, či je konštrukcia z iného (novšieho) modelu kompatibilná a objednať ju ako náhradný diel. Úprimne si myslím, že finančne Ťa vyjde lepšie kúpiť celý komplet.

Držím palce" Keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia