Ktorá značka predáva iba hlboké časti kočíka?

Zodpovedané
3. aug 2021

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom značky kočíka, ktorá predáva len hlbokú časť kočíka. Potrebujem to pre novorodenca narodeného v januári. Športový kočík máme po staršom súrodencovi.

Prvýkrát som bola spokojná s Camarello Sevilla, ale potrebujeme to skôr na rozbité chodníky a do snehu. Takže nafukovacie, odpružené kolieska.

Aké je Tvoje odporúčanie?

Ďakujem

Ahoj,

jednou z možností pre teba je kočík Cam Dinamico Up. Kúpiť ho môžeš v kombinácii, alebo ako samostatný podvozok s voliteľnou hlbokou vaničkou, športovou časťou či autosedačkou.

Cam Dinamico Up

Taktiež vhodnými modelmi sú Bexa Fresh a Euro-Cart Campo, ktorý príjemne prekvapí dizajnom a funkcionalitou.

Bexa Fresh

Euro-Cart Campo

Trh ponúka aj kočíky na uspávanie tzv. hojdavé, ktoré určite rozpoznáš podľa typického vzhľadu v retro štýle. Pár z týchto predstaviteľov sú Bébécar Stylo Class, El-Jot Severine. Čo sa mňa týka skôr by som kúpila kočík, ktorý neskôr môžem posunúť. Ako kočík, ktorý využijem 6 - 8 mesiacov a potom bude stáť niekde v kúte bez ďalšieho využitia. Ozýva sa vo mne environmentalista 😉

Bébécar Stylo Class

El-Jot Severine

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally