Ktoré cenovo dostupné kočíky majú na vaničke sieťku, aby bábo videlo?

Zodpovedané
17. jún 2022

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom kočíkov so sieťkou.

Ktoré cenovo dostupné kočíky majú na vaničke sieťku, aby bábo videlo?

Ďakujem

Ahoj,

chýbajú mi Tvoje ďalšie požiadavky na kočík a aj informácie o teréne, v ktorom budeš najčastejšie vyrážať na prechádzku. Tzv. panoramatické okienko v hlbokej vaničke má veľa modelov – a každý z nich je iný.

Z tých cenovo dostupnejších to je napríklad Hauck Vision X. Ten sa dá zakúpiť aj ako samostatný hlboký kočík, čo je veľmi praktické a odporúčam to. Pokiaľ Ti bude vyhovovať po všetkých smeroch, tak si môžeš dokúpiť športovú sedačku. V opačnom prípade môžeš pokračovať športiakom inej značky 🙂. Jedná sa o ľahší mestský model na prechádzky v nenáročnom teréne.

Ďalej to môžu byť tieto kombinované kočíky Lonex Pax. Alebo kompaktnejšie a ľahšie Espiro Only (2022) a Zopa Quest.

A ak by si si priplatila, tak jednoznačne odporúčam kočíky značky Moon. Konkrétne to sú tieto modely:

Ak som sa Ti netrafila do vkusu, tak budem rada keď mi napíšeš znova všetky Tvoje požiadavky a presný cenový rozpočet (alebo či zvažuješ aj bazárový model). 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia