Ktorý cestovný kočík zvládne reálny život mimo rezortu v cene maximálne 250 - 300 eur?

Zodpovedané
30. máj 2022

Ahoj,

plánujeme ísť na dovolenku so synom, ktorý má 10 mesiacov. Máme trojkombináciu Bugaboo a chceli by sme kúpiť cestovný prakticky kočík, ktorý je možné dať aj do ľahu. Chceme ho mať ako príručnú batožinu a zároveň sem-tam použiť aj po návrate domov. Napríklad na nákupy, alebo iné - nie nenáročné a nie dlhé príležitosti.

Existuje niečo také, čo zvládne aj reálny život mimo rezortu v cene maximálne 250 - 300 eur?

Ďakujem

Ahoj,

určite odporúčam Baby Jogger City Tour 2 alebo Inglesina Quid 2. Jedná sa o ľahké cestovné kočíky, ktoré zvládnu aj mestský terén a plnohodnotné využitie nájdu aj mimo dovolenky.

Dobrý pomer cena/výkon má Petite&Mars Up, ale nevýhodou je menšie sedenie.

A odporúčam aj Babystyle Hybrid Ezy Fold s automatickým skladaním.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia