Ktorý kočík je ľahko ovládateľný a vhodný aj na spanie?

Zodpovedané
10. mar 2022

Ahoj,

hľadám kočík pre ročnú dcérku. Teraz máme Britax B-Motion nejaký starší model. Dávali sme dorábať aj tú vec na vyzdvihnutie nôh. Kočík sme využívali už pri prvej dcére, no pri dvoch je už príliš robustný a ťažký.

Naše požiadavky:

  • ľahko ovládateľný aj jednou rukou (aj v obchode),
  • dá sa v ňom spávať (poloha na spanie),
  • dá sa ľahko zložiť,
  • bývame na dedine, čiže žiadne “letiskové” chodníky.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

na podobnú otázku som odpovedala v tejto poradni, tak sa na ňu pozri odpoveď. Možno Ťa niektorý kočík zaujme 🙂.

Ak už nechceš robustný kočík, ale skôr niečo ľahšie, dobre skladné a k tomu priestranné, tak odporúčam Inglesina Maior. Ten si s nerovnosťami poradí dobre vďaka väčším kolesám.

To isté spĺňa aj Cybex Eezy S+².

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia