Ktorý nekorýtkový otočný športový kočík je odpružený?

Zodpovedané
1. júl 2022

Ahoj,

potrebovala by som poradiť s otočným športovým kočíkom, ktorý je nekorýtkový. Máme Valco Baby Snap Ultra, ale terén teda nedáva ani s nafukovacími kolesami. Je strašne tvrdý. Potrebujem niečo odpruženejšie s dlhou strieškou. Chcem, aby sa skladal do auta vcelku.

Aký kočík odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

dobre odpružený je napríklad Britax Strider M. Oceníš u nej ľahkú hmotnosť (10 kg), dlhú striešku, ľahké zloženie aj veľmi ľahkú manipuláciu.

Viac terénnejším variantom je Britax Smile III. Ten má väčšie nafukovacie kolesá, o niečo priestrannejšie sedenie, ale je už ťažší (13 kg).

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia