Ktorý športový kočík je skladný a sklopiteľný do úplného ľahu?

Zodpovedané
5. aug 2021

Ahoj,

potrebovala by som poradiť s výberom športového kočíka. Mal by byť skladný, sedadlo otočné v oboch smeroch a sklopiteľné do úplného ľahu. Niečo s väčšími kolesami, aby prešiel po lesnej ceste, lúke, sneh. A cenovo dostupný.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

ak naozaj hovoríme o teréne po lesnej ceste a lúke, tak budeš asi potrebovať väčší rozpočet a očakávanie skôr o trochu väčšieho kočíka. Takýto terén nejde dokopy so skladnými otočnými kočíkmi a už vôbec nie očakávaním polohy úplného ľahu.

Mojou prvou radou neotočného kočíka by preto bol Lionelo Annet Tour je vybavený 4 terénnejšími kolesami s penou plnenými pneumatikami.

Lionelo Annet Tour

A potom trojky, ktoré sú do ťažkého terénu omnoho lepšie, ale tým pádom aj kočík neotočný-Ďalej možno aj pozrieť bazár, lebo ak má byť ľahší, to, aby aj terén vydržal, tak, aby si netrpela pri jazde a aj dieťatko malo pohodlie.

Pozri si kočíky Baby Jogger City Elite a TFK Joggster Trail

Baby Jogger City Elite

TFK Joggster Trail 2

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally