Ktorý športový kočík s otočným sedením je vhodný na dovolenku?

Zodpovedané
1. aug 2022

Ahoj,

hľadám športový kočík, ktorý má možnosť otočného sedenia (zatiaľ sa stále vozíme tvárou k sebe - 7 mesiacov) a je vhodný na dovolenku.

V zmysle:

  • dobre odpruženie, aby zvládol nejaký terén (rozbité cesty, kamienky),
  • dlhá strieška, aby sme nemuseli mať ešte slnečník,
  • skladnosť (zaberá malo miesta v aute),
  • ľahká skladatelnosť (najlepšie jednou rukou),
  • nemusí to byť cestovný kočík do lietadla.

Ktorý kočík odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

na podobnú otázku som odpovedala nedávno. Pozri si skladné modely Cavoe Ideo a Bugaboo Bee.

Alebo podobné kočíky Zopa Quest, Nuna Demi Grow a Joie Versatrax. Sú už o čosi väčšie po zložení, ale stále prijateľné a praktické.

Otočnosťou sa oberáš o veľký výber kočíkov, preto Ti ponúkam na výber aj tieto trojkolesové neotočné modely. Odporúčam Thule Spring, ktorý je o niečo väčší vnútorným priestorom Baby Jogger City Mini GT2 alebo populárny Britax B-Motion 4 Plus.

Baby Jogger City Mini GT2 má v názve „City" (čo v preklade znamená „Mesto"). Jeho kolesá a odpruženie sú však vhodné nielen do mesta, ale aj do náročnejšieho lesného terénu. Jedinou nevýhodou je jeho možné preklopenie na bok pri jazde šikmým, resp. kopcovitým terénom.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally