Kvalitný športový kočík do 350 eur, pre päťmesačné, aj do terénu, nepoľský..?

Zodpovedané
17. jan 2020

Vedeli by ste mi poradiť kvalitný športový kočík, ktorý je vhodný aj pre 5mesačné bábätko (má 6,5 kg), ktorý sa dá dať do úplného ľahu, zvládne aj ťažší terén - má nafukovacie kolieska, nánožník a výškovo nastaviteľnú rúčku... Cena do 350€ ... A žiadne poľské výrobky...?

Ďakujem

Ahoj,

ja by som v tejto cene a kategórii “nepoľský” pozrela na britský Joie Versatrax. Nánožník dokúpiš, kľudne aj univerzálny Pinkie. Pneumatiky má bezúdržbové, no sú to pneumatiky plnené penou miesto vzduchu.

Joie Versatrax

Bazárový Baby Jogger City Versa GT by bol tiež super, myslím si. A pozri aj na Mamas&Papas Sola City.

Baby Jogger City Versa GT

Mamas&Papas Sola City

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli