Ľahší golfový kočík so spojenou rukoväťou do 100 eur

Zodpovedané
5. máj 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa popýtať, či by ste vedeli odporučiť golfový kočík. Ľahší, aby sa dal dať do ľahu a mal spojenú rukoväť. Najlepšie by bolo, aby bol tak do 100€.

Ďakujem pekne za odpoveď a želám pekný deň.

Ahoj,

tá spojená rukoväť u golfového kočíka plus ozaj nízka cena je náročná na skombinovanie, pokiaľ teda myslíš na kočík nový, z obchodu, so zárukou.

Prvý mi totiž napadol Cybex Callisto z bazárovej ponuky. To je dobrý kočík a so spojenou rukoväťou a ten by som odporučila.

Cybex Callisto

Ďalej je nereálnou možnosťou nová Maclaren rada Arc. To sú extrémne drahé kočíky, aj keď teda skvelé. Myslím, že novší tohto typu asi v bazárovej ponuke ešte nenájdeš.

Maclaren Quest Arc

Mimo toho odporučím asi pozrieť sa najmä na modely Espiro Art, Kinderkraft Indy, Coto Baby Riva, Gesslein Buggy S8, Petite&Mars Up či Cam Curvi, aj keď sú to skôr ľahké športiaky než golfáče.

Espiro Art

Kinderkraft Indy

Coto Baby Riva

Gesslein S8 Buggy

Cam Curvi

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli