Športový či golfový kočík s polohovateľnou opierkou i rodičkovskou rúčkou do 200€

Zodpovedané
15. mar 2019

Ahoj,

máme 14 mesačného synčeka a hľadáme pre neho golfový kočík. Máme doma trojkombináciu s ktorou sme spokojní, chceme však niečo menšie, ľahšie a hlavne spratnejšie na rýchle presuny.

Ideálne, ak by sa dala opierka polohovať. Dôležité pre nás okrem toho je, aby bola rukoväť nastaviteľná, nakoľko manžel je odo mňa o dosť vyšší. Vyhovuje nám skladanie "na plocho", teda spojená rukoväť. Vedeli by ste nám poradiť kočík v cenovej relácii do 200€?

Ahoj,

limit do 200 eur to značne obmedzuje, čo je však aj dobre. Budeš si vyberať z pár fajn kúskov, takže to nebude prináročné - len málo z kočíkov tejto kategórie má totiž nastaviteľnú rúčku.

Ja osobne by som v prvom rade zvažovala Joie Mytrax, ktorého pomer cena - výkon je v tejto kategórii jedným z najoptimálnejších.

Joie Mytrax

Podobným je športiak československej značky Petite&Mars Street, prípadne aj G-Mini Trend alebo Kadet.

Petite&Mars Street

G-Mini Trend

G-Mini Kadet

Z poľských modelov podobného štýlu by som obzrela Baby Design Clever.

Baby Design Clever

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli