Mám vymeniť korýtkový kočík za klasický ľah?

Zodpovedané
19. sep 2021

Ahoj,

pre bábätko sme kúpili Easywalker Harvey2, pretože som ho v hodnoteniach našla ako výborný kočík a páčil sa mi. Netušila som, že čo je korýtkové sedenie a že existuje aj nejaké iné.

Náš drobec má teraz 4 mesiace a pomaly mu bude vanička malá.

Máme používať korýtkové sedenie, alebo mám kočík vymeniť za klasický ľah?

Poradíte mi športový nekorýtkový otočný kočík v oboch smeroch, ktorý bude dobrý aj na drobný terén, bez nafukovacích kolies s xxl dlhou strieškou?

Chcem, aby mal nápaditú farbu. Harvey2 máme coral green a rada by som sa vyhla šedej/čiernej.

Ďakujem

Ahoj,

neviem prečo si taká vydesená z korýtkového kočíka. Ubezpečujem ťa, že je to
úplne normálny a dokonca pre mnohých pohodlnejší ľah, lebo nôžky sú trošku vyložené. Korýtko sa nazýva aj “ergonomickým sedením”. Jediným problémom by mohlo byť, že ak bábätko radšej správa na brušku, tak by sa mu korýtko nemuselo páčiť.

Ak ale chceš aj napriek tomu kočík vymeniť, tak radím podobný model nekorýtkového typu Easywalker Rudey.

Easywalker Rudey

Držím palce. Nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a môj login, aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie.😉

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally