Môžem dať trojmesačné dieťa do športovej časti Easywalker Harvey2?

Zodpovedané
17. mar 2022

Ahoj,

syn má 3 mesiace a od začiatku máme problém s kočíkovaním. V kočíku vydržal spať prvé týždne. Odvtedy sa po 30 - 40 minútach zobudí a len plače. Nie je možné s ním takmer vôbec chodiť na dlhšie prechádzky. Preto rozmýšľam prejsť už na športovú časť, kde by ho mohol pekne zaujať vonkajší svet. Vo vaničke nepomáha nič, iba prísť domov.

Je vhodné takto skoro prejsť na športovú časť Easywalker Harvey2?

Samozrejme v spodnej polohe.

Ďakujem

Ahoj,

úplne vhodné to samozrejme nie je. Dieťa by malo vo vaničke vydržať čo najdlhšie. Chápem, že niekedy je to ťažké 🙂.

Easywalker Harvey2 má sedenie korýtkové, takže by som určite prikúpila vyrovnávaciu vložku - konkrétne X-lander X-Rest. Kolískové sedenie krásne vyplní a bábätko bude mať oveľa väčšie pohodlie.

Keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia