Mutsy Nio, je vanička veľkosťou vhodná pre novembrovčiatko?

Zodpovedané
29. apr 2019

Ahoj Eli 🙂

Páči sa mi kočík Mutsy Nio, babätko mám mať v polovičke novembra - len vanička sa mi zdá taká menšia. Myslíš, že mi tam babätko vydrží aspoň pol roka s fusakom? Fusak mam Elodie Details a bábo bude vo fusaku cca 4-5 mesiacov.

Ďakujem za odpoveď, pekný deň

Ahoj,

pravdou je, že hlboká vanička pri kombinácii Mutsy Nio nie je obrovská.
Druhou pravdou však je tiež, že to tvoje sa narodí v zime, čiže nie na jeseň či v lete - a tak si, za mňa osobne, myslím, že bude stačiť. Treba rátať s tým, že ako novorodeniatko bude dieťatko mini, takže ani do 70 cm vaničky nebude problém ho dať a to ani s fusakom ED.
Po 4 mesiacoch začne jar, čo už taký hrubý fusak nebudete potrebovať, a teda sa dieťatko stále zmestí. Ja to na 5 - 6 mesiacov vidím určite, ak nebudete mať obríka. A športiak je potom tiež pohodlný, takže aj nesediace dieťatko v ňom bude myslím si úplne spokojné.

Maclaren Techno XLR 2018

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli