Názor na Baby Design Clever 2017?

Zodpovedané
22. mar 2019

Váš názor na Baby Design Clever 2017?
Ďakujem pekne

Ahoj,

Baby Design Clever ročník 2017, teda Clever celkovo - je pomerne klasický predstaviteľ tejto typovej a cenovej kategórie. Je to tak priemerne priestranný, neotočný športový model prevažne do mesta za naozaj príjemnú cenu. Ak hľadáš jednoduchý športiak na nenáročné prechádzky, do auta a pod., bude ti slúžiť primerane. Rátaj s kvalitou úmernou cene a budeš spokojná.

Baby Design Clever

Alternatívne k tomuto modelu môžeš pozrieť aj na Kinderkraft Grande alebo Zopa Fusion 2.

Kinderkraft Grande

Zopa Fusion 2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli