Poradíte kočík na dedinu s priestrannejšou športovou časťou?

Zodpovedané
29. mar 2021

Dobrý deň,

hľadám kočík 2 - 3 kombináciu pre septembrové bábätko. Mal by byť vhodný do terénu, keďže bývame na dedine. Sme vyšší rodičia a chceme, aby mal priestrannú športovú časť. Najlepšie by bolo, ak by sa športová časť dala sklopiť do ľahu. Cenovo do 500€.

Ďakujem

Dobrý deň,

podľa Vašich požiadaviek na kočík by som odporúčala pozrieť si značku kočíkov Raf-Pol a konkrétny model Axel.

Raf-Pol Axel

Daný model spĺňa všetky požiadavky, ktoré ste mali na kočík či z hľadiska prechodu terénu, otočnej športovej časti do úplného ľahu. Zároveň je v cenovej hladine, ktorú ste uviedli.