Poradíte športový kočík pre vyššie dieťa?

Zodpovedané
30. mar 2021

Dobrý deň,

hľadám športový kočík pre ročného syna. Mám bgb cam 3 po dcére, ale keď tam dám syna poležiačky, tak leží na strieške. Hľadám nový športiak s vyššou chrbtovou opierkou, ktorý bude ľahko skladateľný do auta. Plus možnosť jazdy v smere a v protismere.

Pokukujem po Cybex Balios S Lux, ale nie som si istá tou priestrannosťou. Všetky spomínané parametre sú pre mňa dôležité. Často sa presúvam autom a v kufre mám ešte dvoch psov.

Aký kočík odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

v prípade ak máte vyššie dieťatko určite by som pozrela model od značky Britax B-Motion 4 Plus.

Britax B-Motion 4 Plus

Aj keď síce nie je otočný, no v prípade, že naozaj potrebujete dlhšiu opierku, tak tento by Vám určite vyhovoval. Dieťatko vo veku jedného roka už začína byť zvedavejšie a možno by aj ocenil možnosť vidieť viac, ale to samozrejme musíte usúdiť vy.

V prípade kočíka Balios S by bola možnosť otáčania sedadla, ale je užší čo nie každá mamička ocení.

Cybex Balios S

S pozdravom
Dominika