Ktorý športový kočík ide do úplného ľahu a je bez nutnosti fúkať kolesá?

Zodpovedané
8. nov 2021

Ahoj,

hľadám športový - golfový kočík.
Požiadavky:

  • vhodný aj do horšieho terénu,
  • dobre skladateľný, aby sa vošiel do malého kufra auta,
  • ľahký,
  • bez nutnosti fúkať kolesá,
  • možnosť úplne do ľahu, nastavenie aj v smere aj protismere,
  • rozumná cena.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

golfové kočíky majú rúčky v podobe golfových palíc. Sú ľahké, dobre skladateľné a spratné. Väčšinou určené pre chodiace dieťa, vhodné skôr do teplého počasia.

Bohužiaľ, v kategórií golfový kočík do horšieho terénu a so zadaním tvojich požiadaviek na kočík ti neviem poradiť. Aj to sa stáva, nejde reálne naplniť očakávanie každej mamičky.

  • Horší terén - čo si predstavuješ pod týmto výrazom? Golfové kočíky sú určené pre ľahší mestský terén, nie na túry do lesa a nespevnené povrchy.
  • Rozumná cena - 100, 200, 300, 400, 500 či viac eur?

Skús si zosumarizovať svoje požiadavky na kočík a napísať mi opäť. Nezabudni sa pripomenúť, nakoľko poradňa je anonymná.

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kocikopedie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally