Kočík Quinny Zapp Xtra

miracle
18. júl 2010

Pri hladani x-teho kociara, ktory nevyhnutne potrebujem ( 😀 ) som narazila na Novy Zapp Xtra, polohovatelny s otocnou sedackou.
http://www.littleamigos.co.uk/p-3481-quinny-zap...

Ma byt dostupny koncom jula.

tynushqa
27. júl 2010

😵 to som mala zase co vidiet ... 😀 som zvedava aka bude cena.

viridisa
8. aug 2010

Nadherny je....ale uz sa asi budem musiet uspokojit so Senzzom... 😀 😀

marafka
12. aug 2010

@miracle nevieš či už je aj na slovensku? strašne sa mi páči starý zapp len ma odráza to že sa nedá polohovať a môj malý má len pol roka a spí mi v kočiari a keď som toto uvidela tak už iný kočiar nechcem, keď budeš vedieť o predaji u nás daj mi prosím vedieť.... 😉

miracle
autor
12. aug 2010

Neviem, ak budem vediet nieco viac, dam vediet. Tiez si nanho brusim zuby....

miracle
autor
12. aug 2010

@viridisa

Aj ja som uvazovala nad Senzom, ale vyhral Zapp z druhej ruky ( s perspektivou kupy novej sedacky...)

viridisa
12. aug 2010

@miracle No my mame Zapp, a je naozaj super na rychle presuny. Senzz je vtom perfektny, ze sa fakt sklada jednou rukou a je polohovatelny. Ked bude aj ten polohovatelny Zapp u nas na trhu, tak mi uz z kocika asi vyrastieme 😀

melpomene
12. aug 2010

no tak to je peckaaaa....ale ak som dobre rozumela tomuto clanku http://strollersandprams.com/ tak by sa mala dat aj kupit len sedacka, ktora sa da namontovat aj na starsi zapp...ak som to naozaj spravne pochopila tak potom uz fakt nie je o com pretoze je to uzasny golfac 😀

melpomene
12. aug 2010

ahaaaa...tak som to pochopila spravne...holky da sa objednat za 100 libier http://www.peppermint.co.uk/nursery_department/...

tilly
15. aug 2010

ja ho chceeeeem... o rok na jar je moj 😀

luciferova
26. okt 2010

mate ho niektora? ako ste spokokjne?

deina
26. okt 2010

V Bambini v TT ho vraj maju (http://www.bambini.sk/sk/product/4215/quinny-za...), uz ste ho skusala niektora?

tilly
27. okt 2010

deini, chystam sa na to 😉 😀

danulik
1. nov 2010

uz ho niekto vyskusal? rozmyslam, ze ho kupim, ale cakam na nejake recenzie 🙂 😉

tilly
1. nov 2010

aj ja cakam na recenzie 😀 stale nikto nic...

danulik
16. nov 2010

@tilly - u nas ho na predajni nemali, ze naco na zimu, ale ze mi ho objednaju ak chcem, tak asi to risknem a objednam, potom napisem 😉

dosa
16. nov 2010

@tilly - ked vydrzis, koncom mesiaca podam hlasenie. uz mam objednany 🙂

tilly
16. nov 2010

@danulik ja som ho dnes videla aj v nom maly sedel, chcem ho 😀
@dosa jeeej a ty zijes?

danulik
16. nov 2010

@tilly - super, tak si ma potesila 😉

tynushqa
16. nov 2010

@tilly a nie je veľmi rozhrkaný? aká je tá sedačka, tiež len taká látka ako na starom zappe? alebo už je ten sedák aj nejako vystužený?

tilly
17. nov 2010

@tynushqa tak to urcite nie je kocik na denne pouzivanie do terenov, je to taky kocik, ktory mas zlozeny v aute a vytiahnes v nakupaku... sedacka je vystuzenejsia aj ten sed je taky vacsi, cize super, aj tie nozicky sa daju zdvihnut

zuzana581
17. nov 2010

Tak na tento kočík si brúsim zuby aj ja, len budem musieť najprv asi predať našu Teutoniu, lebo mi neschvália doma už tretí kočík. Ja som so starým quinny prišla do kontaktu len cez kamošku a vadilo mi na ňom, že sa nedá polohovať, ale aj to, že sa naňho nedá zavesiť ani malá taška,lebo potom padá k zemi. Myslíte si, že ak bude tento s polohovatelnou sedankou a zakloníte ho dozadu, nebude nejak labilný? Velmi sa mi páči, tak som naňho zvedavá. @tilly prosím ťa a ako si myslela, že nie je na denné používanie? Ani v meste po uliciach? Jasné, že po horách s ním labzovať nebudem 😀 Ale zas ani vyslovenú imidžovku do nákupákov nepotrebujem. Potrebujem sa presúvať s malým pre dcéru do školy prípadne do parku, alebo do obchodu. A na dovolenky.

tilly
17. nov 2010

@zuzana581 niekto jazdi so zappom denne a je v pohode, ja ho chcem len ako kocik, ktory budem mat zlozeny v aute... ale ja chodim dlhe trasy s malym v kociku, na je to podla mna moc velka hrkalka... ale tak treba si to vyskusat... na dovolenky je urcite super, aj na rychle presuny, ale neviem, ci zrovna dlhe prechadzky...
ja mam velku trojkolku na viachodinove prechadzky a do auta, do mesta a tak chcem tento zapp...

zuzana581
18. nov 2010

@tilly a skúšala si ho aj na ležanie? Nie je labilný, neprevrhne sa, ak tam to dieťa bude ležať? Lebo ak je zavesená taška na rúčkach a dieťa nie je v kočíku, tak kočík ide k zemi a nebude to také labilné aj pri tej ležacej poloho otočenej v smere jazdy? A prosím ťa, kde si ho videla?

dara29
18. nov 2010

@zuzana581 Nechcem sa miešať ale majú ho v Eurovei v Premaman, minulý týždeň som ho prezerala. A mali by ho mať aj v Bambini v Trnave

zuzana581
18. nov 2010

@dara29 ďakujem za info. Pôjdem ho preskúmať 😎

tilly
18. nov 2010

@zuzana581 hej, v eurovei ho maju...
neviem, ci je labilny... mala som aj stareho zappa a neprevrhol sa mi... je to taka "hrkalka", preto vravim, ze na bezne jazdenie to moc nie je... na take rychle kratke presuny a na dovolenku, ale ako jediny kocik... no neviem...

zuzana581
18. nov 2010

@tilly No ja mám ešte First Class Uptown a ten je v pohode, som s ním spokojná, ten by som si aj nechala. Ale Teutoniu budem asi musieť predať, lebo tri kočíky by mi doma neprešli ☹ a možno už ju nebude ani treba, veď malý bude mať v máji dva roky. Tak neviem, či sa mi to oplatí a nebudem lutovať predaj Teutonky a kúpu tohoto zázraku 😀

tilly
19. nov 2010

tak mam xtra doma 😀 boli sme nahodou vo viedni, mali 10% zlavu na vsetky kociky na predajni (babyone) a samotny kocik je tam o 25 eur lacnejsi ako u nas... cize ma vysiel 215 eur, no nemohla som ho tam nechat 😀

dosa
20. nov 2010

@tilly - no to by si potom banovala, keby si ho tam nechala 😀 a co? aky je? vyskusala si ho? spokojna?