Roan Bass Next, Bebetto Luca verzus Anex e/type. Ktorý z nich je najvyšší a má dostatočne hlbokú vaničku?

Zodpovedané
23. mar 2022

Ahoj,

páčia sa mi kočíky Roan Bass Next, Bebetto Luca, Anex e/type.

Moje požiadavky na kočík:

  • aby bol vysoký,
  • nastaviteľná rúčka, keďže partner je vysoký,
  • gélové kolesá,
  • hlboká vanička - dostatočne hlboká, keďže júnové bábätko chcem mať v zime vo fusaku a hlbokej vaničke,
  • možnosť predlženej striešky s odokrytím na odvetranie,
  • vhodný do všetkých terénov.

Ktorý z mnou uvedených kočíkov spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

z Tvojho výberu by som jednoznačne išla do Roan Bass Next, lebo spĺňa všetky Tvoje požiadavky. Má priestrannú hlbokú vaničku s polohovaním a mäkko odpruženú konštrukciu, ktorá mu umožňuje hojdanie. Športový sedák je obojsmerný, zložíš ho jednoducho a dohromady aj s konštrukciou. Ďalej má gélové kolesá a je vyšší - ideálny pre vysokých rodičov. Rukoväť si môžeš plne prispôsobiť, nastavíš ju až do výšky 113 cm. Ku kočíku dostaneš aj bohaté príslušenstvo - nánožník, prebaľovacia taška, deka, moskytiéra a pláštenka.

Držím palce a keby si mala ešte nejakú otázku, neváhaj mi znovu napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia