Skladný kombinovaný kočík na nerovnosti a pre nízku maminu - musí vojsť do VW Golf 7

Zodpovedané
19. okt 2020

Ahoj,

hľadám skladný, prioritne hlboký kočík, ktorý by vošiel do kufra nášho auta - VW Golf 7 hatchback. Podvozok v zloženom stave max. 61 cm. Terén prevažne dedina, ale samozrejme aj mesto. Neplánujem s kočíkom chodiť na poľné cesty, ale mal by zvládnuť menšie nerovnosti. Dôležitá je pre mňa skladnosť. Nie som vysoká, takže hľadám kočík pre nízku mamičku. Zapáčil sa mi Jane Muum, pretože sa dá vanička zložiť. Nebránim sa ani iným kočíkom, poprípade ani bazárovým.

Ďakujem za rady.

Ahoj,

Jané Muum je za mňa úplne v poriadku voľba - jazdne príjemný, skladný. Len teda, hovoríš max. 61 cm - a neviem, či len na šírku, alebo akýkoľvek rozmer, lebo zložený Muum má na výšku 75 (krát šírka 60). To bude znamenať, že je to tesne a ak by si ho ale vošla, kľudne ti ho môžem odporučiť. Je to spoľahlivá voľba za pekné peniažky. Ešte aj tá skladacia vanička mi príde pre teba praktická.

Jané Muum V2

Moon No. One je rozmerovo podobný, tiež by mohol zaujať.

Moon No. One

Celkovo je ale pomerne dosť problém nájsť kombi kočík, ktorý vojde vo všetkých rozmeroch do 61 cm. A ešte extra je to problém, ak má prejsť aj aké také nerovnosti (v pohodlí).

Novinka Mamas&Papas Strada by ti do toho vošla. Samozrejme ako mestský kočík nebude extrémne terénny.

Mamas&Papas Strada

Easywalker Charley je zložený fakt malý a aj tak je to 65 cm na výšku.

Easywalker Charley

Skús premyslieť, či musíš kočík zmestiť celý, alebo si ho nejak rozložíš na čisto konštrukciu a zvyšok dáš potom pred zadné sedadlá. Bude to ťažko, ak to nemá byť niektorý z tých ozaj menších kočíkov a aj tých je minimum.

Alebo zváž do auta mikro športiak na cestovanie, na ktorý pripojíš polohovateľné vajíčko
(ako GB Qbit+ All-City + adaptéry, prípadne aj superskladá vanička Cot To Go). A k nemu si na bežné používanie zaobstaráš niečo trošku väčšie - hoc i bazárové.

GB Qbit+ All-City

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli