Ktorý kočík má najužší podvozok?

Zodpovedané
31. okt 2022

Ahoj,

hľadám hlboký kočík, ktorý má najužší podvozok. Vanička sa musí dať zložiť na plocho do małého kufra do auta. Okrem kočíka do kufra potrebujem dať veľký kufor, zloženú cestovnú postieľku a składací matrac do postieľky.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

z momentálne na trhu dostupných modelov je najužším hlbokým kočíkom Emmaljunga NXT90 B. Jeho rozmery po zložení sú 84 x 48 x 18 cm. Hlboká vanička sa skladá na plocho.

V tesnom závese za ním je kočík Peg-Pérego Vivace, ktorý som podrobne opísala v nedávno uverejnenom článku. Pri tomto kočíku máš na výber z dvoch vaničiek - Culla Grande alebo Culla Grand Pagoda. Tieto vaničky po prikúpení sady Kit Auto môžeš použiť aj ako autovaničku.

Šampiónom v takomto skladaní je najskladnejšia vanička značky GB - Cot To Go. Pasuje na adaptéry Maxi-Cosi. Nasadíš ju na kočíky GB Pockit+ (Pockit Plus) (38 x 32 x 20 cm), GB Qbit Plus (Qbit+) (49 x 42 x 53 cm) a GB Qbit+ All-City (58 x 42 x 24 cm). Ich rozmery po zložení sú si veľmi podobné. Ich nevýhodou je, že ich kúpiš ako športové.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally