Skladný, ľahký športový kočík do auta - štvorkolka - pre dva a polročného, bez veľkej investície

Zodpovedané
14. aug 2019

Dobrý den,

Hľadám skladný športový (nie golfový) kočík, pre 2,5ročného. Potrebujem, aby bol skladný, ľahký - lebo to bude náhradný kočík najmä do auta, na výlety a na spánok v meste /nemusí ísť nutne do úplného ľahu/. Doma máme Peg-Pérego GT3 a ten sa mi do mesta vláčiť nechce, je ťažký a ledva sa mi po zložení zmestí do auta. Nechcem už do neho veľa investovať, naozaj potrebujem len aby som mala ľahký kočík do auta, ktorému ale nehrkocú kolesá a zvládne aj prechádzku trávnikom alebo lesným chodníkom. Bojím sa ale ísť iba podľa ceny - chcela som risknúť 4baby Rapid.

Ďakujem

Ahoj,

z toho, čo píšeš, tak mne osobne príde ako najlepší nápad a pomer cena x priestor x výkon Lionelo Annet Plus. Oproti tvojmu Peg-Pérego GT3 je o 4 kg ľahší a samozrejme aj skladnejší. Nie je to najmenší kočík vo svojej kategórii, ale je dostatočný, a to aj priestorovo pre tvojho synčeka, ako aj vybavený väčšími kolesami (keďže chceš prejsť trávnik aj lesík).

Lionelo Annet Plus

Peg-Pérego GT3

Ak by si potrebovala ešte niečo menšie/ľahšie, ale zároveň cenovo dostupné, napadá mi ešte
Kinderkraft Grande - ale tam sú už kolesá menšie.

Kinderkraft Grande

Ešze mooožno, ak chceš mať viac možností výberu, mi príde ok vzhľadom na cenu aj CBX Misu.

CBX Misu

Horespomínané mi prídu podstatne lepšie, ako tebou spomínaný 4baby Rapid. Ten je fakt taký hrkálkový, tvrdý a lacnejšie pôsobiaci, a aj priestorovo menší. Ja by som s týmto do lesa určite nevkročila. Pritom sa skladá menej kompaktne ak napr. Kinderkraft.

A nezabúdaj, že u dva a polročného budeš potrebovať aj nejaké to miesto - už je väčší.

4baby Rapid

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli