Športový kočík do mesta aj do lesa, štvorkolesový a skôr skladnejší, cenovo taký stred

Zodpovedané
4. nov 2019

Ahoj Eli,

rada by som poznala tvoj nazor a nechala si poradit. Potrebujeme sportovy kocik, pevnejsi, aj do terenu (chodievame na lesne tury), no predsa aby nebol prilis velky/robustny - ale trosku aj skladny. Nieco aj aj priroda - mesto. Chceli by sme ho cca od marca. Nemam ziaden prehlad v kocikoch a znackach, vobec neviem kde zacat 🙂

  • 4 kolesa (najlepsie nafukovacie)
  • polohovatelny (nie korytko)!
  • vacsi nakupny kosik
  • nemusi byt otocny (ak ano, tak je to len bonus)
  • stredna cenova kategoria (no prijmem napady aj na lacnejsie/drahsie modely)

Dakujem ti za tipy!

Ahoj,

ak by mal byť otočný, prvým a dokonca cenovo dostupným, čo mi prišiel na um, tak by to bol Joie Versatrax. Príde mi super.

Joie Versatrax

Z neotočných v podobnej cenovej kategórii vypichnem Britax B-Motion 4 Plus a Casualplay LOOPi Allroad.

Britax B-Motion 4 Plus

Casualplay LOOPi Allroad

Z drahších modelov by to jednoznačne bol Emmaljunga NXT60 F, ktorý je ozaj aj do terénu, ale konštrukcia sa skladná mimoriadne úsporne. Neotočným je tam potom jednoduchší NXT30.

Emmaljunga NXT60 Flat

Emmaljunga NXT30

A ešte si myslím, že Concord Wanderer/ Camino, ako aj Jané Kendo by boli ok voľbou (z tých otočných).

Concord Wanderer

Concord Camino

Jané Kendo

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli