Poradíte športový kočík do mesta a aj do terénu?

Zodpovedané
16. mar 2021

Dobrý deň,

chcela by som poprosiť o radu. Hľadám športový kočík namiesto Peg Pérego book plus pop up (prípadne iný kočík k nemu), aby bol do mesta aj do terénu, odpružený. Nechcem nafukovacie kolesá.

Mám 7 mesačné dieťa, tak najlepšie otočný, ale nie je to podmienka. Aj normálne skladný, nie príliš ťažký a ľahko ovládateľný. Aby nevŕzgal a nehrkal. Cena do 300 eur. Prípadne drahšie tipy by som pozrela bazárové.

Aký mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

tu by som poradila Cybex Balios S, prípadne Talos S.

Cybex Balios S

Cybex Talos S 2in1

No a možno Joie Versatrax by mohol byť vhodný typ.

Joie Versatrax

S pozdravom
Dominika