Športový kočík G-mini Move - áno či nie?

Zodpovedané
16. sep 2019

Ahoj Eli,

zvažujem kúpu nového športového kočíka pre dvojročné dieťa. Doteraz sme používali Bugaboo Cameleon3, ale nepáčilo sa mu to korýtkové sedenie, takže som hľadala hlavne podľa tohoto kritéria.

Pôvodne som s rozhodla pre Valco Snap 4 Trend, ale neskôr som si všimla aj Zopa Move a G-mini Move (akurát, že na Zopa Move sa mi nepáči strieška).

Popravde už nechcem investovat do kočíka toľko, koľko pri BGB... Ale na druhej strane sa obávam, či za tú cenu (140€) kúpim aspoň v rámci možností dobrý kočík.

Tým sa dostávam k mojej otázke - či sa G-Mini move oplatí kúpiť ak chcem kočík ktorý mi na ceste, chodníkoch, a hlavne v dobe, keď je vonku samý kamienok, po zime nebude hrkotať. Je spoľahlivý? Dizajnovo na tú cenu mi príde jeden z najkrajších.

Ďakujem za odpoveď, prajem pekný deň ☺

Ahoj,

v tejto cene treba jednoznačne rátať s jednoduchým kočíkom na nenáročné prechádzky. Dobrý je vždy relatívne k očakávaniam, ako aj k cene a potrebám mamičky. Ja si každopádne myslím, že G-Mini Move je v pomere k svojej cene “dobrý”. Môže byť. Každopádne je mi smiešne, že na trh prišiel až PO takmer identickom Kinderkraft Grande, ktorý akosi vnútorne preferujem, a preto by som si vybrala asi ten (aj tak im asi ten Move vyrábajú, myslím si).

G-Mini Move

Kinderkraft Grande

Zopa Move s otočným sedadlom, ktoré je tým pádom logicky menšie, mne osobne príde pre dvojročné dieťa absolútne zbytočná kúpa, takže tam by som to nechala tak.

Zopa Move

Snap Trend mi príde lepší, ale teda aj väčší a podstatne drahší.

Valco Baby Snap 4 Trend

Možno ešte CBX Misu, ale o tom tiež nie som 100% presvedčená.

CBX Misu

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli