Športový kočík pre veľkého syna, aj na spanie (dlhšia ložná plocha) - nepotrebujem luxusný model

Zodpovedané
22. jún 2020

Ahoj Eli!

Som stastna, ze som narazila na tvoju poradnu, a naozaj potrebujem radu. Hladam kocik, podla moznosti co najlahsi, s velkou strieskou, aby som nemusela dokupovat clony a podobne, s okienkom v strieske pre kontrolu dietata. Radsej nech je uzky, nemusi byt neviem aky luxusny, je to len kocik na denne spanie popripade vybehnutie niekde do mesta.

Problem je ten, ze moj pol rocny syn je velky... Rozhodla som sa, ze rovno kupim kocik do 25kg, ale potrebujem s co najdlhsou leziacou plochou. Vyhliadla som si Hauck Sunny, ale ten ma leziacu plochu len 82 cm, inak vsetko by mi vyhovovalo, okrem tejto dlzky.

Dakujem za radu, ja uz nevladzem googlit, najma ak velakrat chybaju v popisoch tieto dolezite info.
Pozdravujem 🙂

Ahoj,

Hauck Sunny podobne ako iné - najmä tie lacnejšie - ultra skladné športiaky v tejto kategórii je skôr športový kočík s kratšou plochou na sedenie/ležanie. Celkovo nie je úplne vhodný pre väčšie dieťa. A to už vôbec nie na spanie. 82 cm plochu a takýto, skôr lacnejší kočík, na väčšie dieťa aj jeho spánok preto neodporučím.

Hauck Sunny

Ak môžem odporučiť - a teda odporučím radšej trochu kvalitu, tá je - na rozdiel od čisto luxusu (vhzľadu) dôležitá - niečo ako Baby Jogger City Mini Zip. Kľudne aj bazárový. Je to nosnejší kočík, priestorovo podstatne lepší (47 opierka a 91 cm ložná plocha). jazdne je výborný. Takže skús možno aj prelistovať bazár.

Baby Jogger City Mini Zip

Priestorovo by sadol aj kočík ako Mamas&Papas Armadillo City (2). Je to malý ľahký kočík s kopou priestoru, len sa nožičky nepolohujú (akurát môžu vypučiť). Nie je však z tých najlacnejších.

Mamas&Papas Armadillo City 2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli