Ktorá trojkolka má čo najdlhšiu ložnú plochu, dlhé operadlo a striešku?

Zodpovedané
22. jan 2024

Ahoj,

v trojkolkách sa už strácam. Hľadám kočík s čo najdlhšou ložnou plochou, dlhým operadlom, odpružený, dlhá strieška v športovej časti a teda plus vanička naj s clonou na strieške.

Porovnáš mi Thule Urban Glide 2, Baby Jogger City Elite 2, Baby Jogger City Elite a ďalšie ako Hauck, Bumbleride?

Mám Joie Crosster, je to pán kočík. Ale ta váha je katastrofa.

Hľadám bazárové kočíky.

Ďakujem

Ahoj,

ak trojkolka s čo najdlhšou ložnou plochou, dlhým operadlom a strieškou, tak potom zostáva:

Športový kočík Baby Jogger City Elite 2, ktorý je určený pre vyšších aktívnych rodičov pohybujúcich sa ako v meste, tak aj v náročnejšom teréne, ako je poľná a lesná cesta. Vďaka kvalitnej konštrukcii a veľkým odpruženým kolesám nebude skoro žiadny terén problémom. Športové sedenie má možnosť polohovania nôh aj chrbta do skoro rovného ľahu. Patrí k tým najpriestrannejším na trhu, teda bez obáv povozí dieťa tak dlho, ako to bude potrebné.

Ostatné tebou spomínané modely nespĺňajú kritéria, a to buď nasadenie vaničky, väčšiu výšku chrbtovej opierky či požadovanú váhu konštrukcie s nasadeným športovým sedadlom pod 13 kg.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally