Športový kočík s otočnou sedačkou, vyšší a skladný (vcelku) do auta

Zodpovedané
17. jan 2020

Ahoj.

Maly nema sice ani rok, ale zhanam sportovy kocik s otocnou sedackou. Mal byt vyssi resp. pre vyssich ludi, aby som nevyzerala komicky ako s "hrackarskym kocikom" 😀 Urcite skladny do auta, aby som nemusela odklikavat sedacku od podvozku. Hm asi nemam ziadne ine poziadavky.

Dakujem

Ahoj,

ak to má byť kočík vyšší, ale zároveň ľahší a skladnejší plus otočný (skladať v jednom kuse aj so sedadlom), tak môj návrh by bol Stokke Beat. Je nástupcom Stokke Scoot, ktorý je tiež dobrou voľbou.

Stokke Beat

Stokke Scoot V3

Okrem neho by som sa pozrela aj na Valco Snap Ultra Trend.

Valco Baby Snap 4 Ultra Trend

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli