Súrodenecký kočík po Cam Dinamico Up. Zoženiem podvozok Cam Twin Pulsar, a bude to spolu sedieť?

Zodpovedané
10. dec 2019

Dobrý večer.

Potrebovala by som poradiť. Mám kočík Cam Dinamico Up. Neplánovane som po roku zas otehotnela. Potrebovala by som súrodenecký kočík. Neviem nikde zistiť, či sa dá zvlášť kúpiť podvozok na kočík Cam Twin Pulsar - a či by mi na ten podvozok pasovali časti z Cam Dinamico?

Ďakujem

Ahoj,

nadstavby tvojho Cam Dinomico Up na Cam Twin Pulsar budú sedieť, aj keď bol robený pre odlišné sedáky, čo nie je ideálne. Môže byť, že to nebude tak dobre priestorovo riešené, keď na konštrukcii budú dve sedacie časti. Vanička je každopádne rovnaká a tam problém absolútne nebude. To je ekonomické z pohľadu, z ktorého sa na situáciu pozeráš ty (využitie nadstávb, ktoré už vlastníš).

Cam Dinamico Up

Cam Twin Pulsar

Problém je, že samotnú konštrukciu voľne nikde nepredávajú. Kedysi to tak bolo, ale tento model sa už predáva málo, tak konštrukciu prakticky už nedostať. Ja osobne by som sa v prvom rade skúsila informovať u predajcov tohto modelu, v prvom rade eshopu mravcek.sk, či by ti to vedeli objednať, naceniť podľa tvojich požiadaviek, prípadne aj čo si o pripájaní iného sedadla myslia.

Mimo toho, je možné sa po Twin pulsar konštrukcii, resp. celom modely pozrieť aj medzi používanými bazárovými: https://www.modrykonik.sk/market/?cleanSort=tru...
Bude tak lacnejší, čo tak nezaťaží peňaženku ani napriek tomu, že nadstavby už v cene máš. A tvoj Dinamico potom teoreticky predáš alebo len napr. vaničku 🙂

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli