Vydrží kočík Hauck Rapid 3R aj do terénu?

Zodpovedané
22. apr 2022

Ahoj,

páči sa mi kočík Hauck Rapid 3R. Na športových kočíkoch ma odrádzajú predné malé kolieska. Teraz mám Kinderkraft a to je katastrofa na terén. Budem ho musieť vymeniť, keďže je len do 15 kg a môj syn má už 13 kg.

Vydrží kočík Hauck Rapid 3R aj do terénu?

Ďakujem

Ahoj,

Hauck Rapid 3R má gumové kolesá s miernym odpružením, takže terén zvládne. Ak budú prevládať prechádzky v prírode a v zhoršenom teréne, tak by som pouvažovala aj nad Hauck Runner 2. Ten má väčšie nafukovacie kolesá.

Obidva kočíky majú dobrý pomer cena/výkon. Ich nosnosť je 22 kg, ale celkovo uvezú až 25 kg. Každopádne nižšia cena je na nich dosť poznať, predovšetkým na kvalite prevedenia, takže záleží aká si náročná.

Ešte spomeniem kvalitnejšie bazárové modely, možno Ťa zaujmú 🙂. Napríklad Britax B-Motion 3 Plus alebo Baby Jogger City Mini GT/Baby Jogger City Mini GT2.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia