Zvládne kombinovaný kočík Cybex Balios S 2v1 aj horší terén?

Zodpovedané
25. júl 2022

Ahoj,

páči sa mi kočík Cybex Balios S 2v1 Gold River Blue BLK. Ja a partner máme cca 175 cm.

Je tento kočík pre nás vhodný?

Je to kvalitný kombinovaný kočík?

Vajíčko máme Cybex Aton M.

Je kočík dostatočne veľký pre zimné bábätko?

Máme fusak Elodie.

Zmestí sa v pohode do kočíka?

Zvládne kočík aj horši terén?

Je možné dať športovú časť až do úplného ľahu?

Ďakujem

Ahoj,

ste podobne vysokí ako ja a môj manžel. Výber máš pekný. Cybex Balios S 2v1 sa nehodí do horšieho terénu, je to skôr mestský typ kočíka.

Do terénu sa viac hodí jeho bratský model Cybex Talos S 2in1. Veľmi podobný mu je model Cybex Talos S Lux. Obidva majú teleskopické rukoväte nastaviteľné od 102 do 112 cm. Výhodou sú nenafukovacie pneumatiky plnené penou, ktoré oveľa lepšie zvládajú horší terén. Priemer predných je 21 cm, priemer zadných je 30 cm. Váhou konštrukcie sú skoro rovnaké. Rozmer po zložení má ale menší S Lux. Dokážeš ho zložiť so sedadlom nasadením v akomkoľvek smere.

Novorodenec spolu s fusakom sa pohodlne zmestí do menšej vaničky. Hlboká vanička Talos kočíkov s vnútorným rozmerom 77 x 30 cm je plne postačujúca.

Osobne Ti odporúčam kúpiť Cybex Talos S Lux. Má viac výhod oproti S 2v1.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally