Akú mám šancu dojčiť, keď mám malú mliečnu žľazu?

Zodpovedané
16. dec 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom možnosti dojčenia, keď mám malé mliečne žľazy. Prvú dcérku som musela prikrmovať a dojčenie ukončiť v troch mesiacoch.

Teraz sa snažíme o druhé bábätko. Keď som bola na sono prsníkov, tak sa ma doktorka pýtala, či som dojčila dcérku. Keď som povedala, že nie úplne, tak mi povedala, že sa ani nečuduje. Vraj mám malé mliečne žľazy a zvyšok je v podstate tuk.Takže to mliečko sa mi nemá kde tvoriť.

Akú mám šancu dojčiť, keď mám malú mliečnu žľazu?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

priznám sa, že s podobným problémom som sa ešte nestretla.

Preto neviem fundovane odpovedať.

Prajem Vám pekný deň,
Radka Jakubová