Rok som dojčila iba z jedného prsník a ten sa mi zväčšil. Kedy sa mi vráti do pôvodného stavu?

Zodpovedané
23. feb 2022

Dobrý deň,

2 roky som dojčila dcérku, no asi rok len z jedného prsníka. Ten bol viditeľne väčší oproti druhému. Pred týždňom som dcéru odstavila úplne.

Kedy sa mi vráti prsník do pôvodného stavu?

Ďakujem

Dobrý deň,

je veľmi ťažké odpovedať, pretože je to úplne individuálne. Postupne sa veľkosť pŕs po dojčení upraví. Pri dlhodobom dojčení len z jedného prsníka môžete vidieť určité rozdiely v tvare, plnosti či pevnosti pŕs aj dlhodobo.

Pekný deň.

Prajem Vám pekný deň,
Radka Jakubová