Ako liečiť polyp na konečníku u dieťaťa?

Zodpovedané
29. jún 2021

Dobrý deň,

moja dcéra má pravdepodobne polyp v konečníku. Už týždeň krváca pri utieraní. Do záchodu a ani do nohavičiek nekrváca. Keď kaká, tak jej vylezie von kúsok niečoho a keď netlačí sa jej to vráti dnu.

Sme v Bratislave, lebo sme sa sťahovali z Lučenca a ešte nemáme detskú doktorku. Nikto nás nikto nechce zobrať z iného obvodu, alebo majú plno.

Bola som na pohotovosti, ale na Antolskej nemajú chirurga, tak nás nevzali.

Čo nám odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

ide pravdepodobne o hemeroid. Treba kúpiť masť Faktu, potierať a vyhľadať detského chirurga na Kramároch na konzultáciu.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas