Ako podporím dvojročnému dieťaťu chuť do jedla?

Zodpovedané
3. nov 2019

Dobrý deň,

môj dvojročný syn prestal mať chuť k jedlu. Trvá to už niekoľko týždňov a posledné tri dni nezje už ani polievku. Snažila som sa variť iba jedlá, ktoré má rád. Bez úspechu. Nezje ani kašu, ani jogurty. Zje pár lyžíc a nič nechce. Chorý nie je, pije dosť.

Ako mu podporím chuť do jedla?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

na podporu chuti do jedla je prípravok Pediakid na chuť do jedla.

Dávkovanie je 1 lyžička sirupu 2x denne (po jedle). Môžete mu okrem toho dávať aj Nutrolin B sirup 2x 5 ml.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas