Ako pomôcť 3,5-ročnému synovi od neustáleho suchého kašľa?

Zodpovedané
20. mar 2023

Dobrý deň,

môj 3,5-ročný syn už viac ako mesiac pokašliava aj 3-4x denne. Pred 5 dňami sa to rapídne zhoršilo. Má častý suchý kašeľ a pridala sa aj teplota 39,2°C. Teplota sa po 3 dňoch ustálila, no kašeľ stále pretrváva. Výtery neukázali žiadne nálezy a lekárka nám povedala, že nemá čo liečiť a predpísala len Erdomed.

Ako môžem ešte pomôcť synovi od tohto neustáleho kašľa?

Ďakujem

Dobrý deň,

liek Erdomed je veľmi dobrý ale skôr na pomoc k vykašliavaniu a tam Váš synček podľa Vašich slov "ešte nie je".

Nateraz potrebuje "zastaviť" suchý kašeľ. Na to by som skôr siahla po prípravku typu Tussin.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas