Ako posilním imunitu 3,5 ročnej a trojmesačnej dcére?

Zodpovedané
17. okt 2019

Dobrý deň,

moja 3,5 ročná dcéra má soplík a chcem predísť zhoršeniu. Dávam jej morskú vodu. Mladšia dcéra má tri mesiace a kvapkám jej materské mlieko.

Ako posilním imunitu obidvom dcérkam?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

môžete skúsiť staršiu aj "konvičkovať". Deti v tomto veku to už väčšinou bezproblémovo zvládajú.

Odporúčania sú však až nad 4 roky. Návod je na internete, keď si dáte konvička do youtube.

Mladšej navyše môžete kúpiť probiotiká Probiofix imun a dávať počas celej zimy.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas