Čo môžem dávať na suchú tváričku 6 týždňového synčeka?

Zodpovedané
18. dec 2021

Dobrý deň,

môj syn má 6 týždňov a má suchú tváričku. Kúpeme ho v Oilatume. Pediatrička nám predpísala Excipial u lipolotio, ale to mu nepomohlo. Potom nám odporučila Biodermu cicabio, ale tiež nič. Známa mi poradila, aby som mu tváričku natreba modrou Indulonou a má to lepšie. Keď sme to povedali pediatričke, tak povedala, že to by sa nemalo.

Aký je Váš názor?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

zdieľam názor Vašej pani doktorky. Indulona nie je určená na suchú pokožku bábätka.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas