Je potrebné kontaktovať doktorku, keď mesačné bábätko má soplík?

Zodpovedané
21. okt 2021

Dobrý deň,

mám mesačného synčeka. Problém je, že už keď sme prišli z nemocnice a čistila som mu noštek, tak som mu vytiahla na tyčinke soplík. Doktorka na poradni povedala, že nič nepočuje o 2 dni som už počula, že niečo v nošteku je. Vysávač nič nevytiahol, no teraz po týždni už vysávač začal ťahať hustý číry sopeľ. Dnes už je troška žltý.

Je potrebné kontaktovať doktorku, alebo stačí používať Nasivin, Aliamare a samozrejme odsávať?

Ďakujem za odpoveď