Je v poriadku, keď štvormesačné bábo kaká iba dvakrát za týždeň?

Zodpovedané
28. okt 2019

Dobrý deň,

moje štvormesačné bábo kaká len 2x za týždeň. Tri mesiace pije Nutrilon Colics. Stolica je tmavozelená a kašovitá so žltými hrudkami. Celkovo sa mi zdá spokojná, až na deň, keď sa má vykakať.

V ten deň nechce papať a je mrzutá, bolí ju bruško. Dávam jej probiotiká BioGaia. Keď sa vykaká, tak je opäť v pohode.

Pri kŕmení niekedy plače a vzpiera sa. Občas pomôže odgrgnutie. Papá 130 - 160 ml každé 3 - 4 hodiny cez deň a v noci len jedenkrát

Čo nám odporúčate?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

skúste vymeniť mliečko.

Štvormesačné bábätko by koliky už mať nemuselo. Po mliečku Nutrilon Omne Comfort, prípadne aj po obyčajnej Nutrilon 1 by nemala mať problémy s bolesťami bruška a naopak, mohla by sa upraviť stolica bábätka.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas