Má môj trojročný syn parazity?

Zodpovedané
15. jún 2022

Dobrý deň,

môj trojročný syn bral šieste antibiotiká. Bol 5x hospitalizovaný s CRP 100 - po operácií srdiečka VŠD (ako 2-ročný). 2x zápal obličiek a 3x - angína bez pozitívneho nálezu v krku. Len červenšie hrdlo a vysoké teploty. Poslednýkrát hospitalizovaný - hnačky, bolesť brucha. CRP samozrejme 100 - všetko negatívne - stolica, krk, nos, moč.

Rozhodla som sa s ním navštíviť liečiteľa. Ten nám povedal, že má parazity v brušku. Nechcela som tomu veriť. Dal nám Vermox 3x tabletka večer 2 týždne pauza (3 kúry za sebou). Po prvej tabletke mal v stolici červené červíky pravdepodobne.

Sú to parazity?

Ak áno, aké?

Ďakujem

Dobrý deň,

vyzerá to ako kúsky banánu. Nejedol banány?

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas