Z čoho môže mať dvojročný syn vyrážky na líčku?

Zodpovedané
31. okt 2022

Dobrý deň,

syn má 2 roky a 10 mesiacov a začali sa mu na líčku objavovať takéto vyrážky. Spočiatku ich mal 3. Myslela som si, že sú to štípance. Dnes sa objavili aj ďalšie dve na tvári a aj na zápästí. Nemá teplotu a ani nikto z nás nie je chorý. Jesť mu chutí a unavený nie je. Nie sú to pľuzgieriky ako pri kiahňach, ale také tvrdé vyrážky.

Z čoho môže mať syn takéto vyrážky?

Ďakujem

Dobrý deň,

neviem Vám povedať podľa fotky o čo ide. Môže to byť prejavom ochorenie. Izolujte ho a sledujte ďalší vývoj.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas