Rozmrazujú sa embryá v deň vkladu a rozmrazia sa vždy úspešne?

Zodpovedané
4. sep 2019

Dobrý deň,

vďaka Vám pán doktor máme už trojročného syna.

Chceme ísť na kryoembryotransfer.

Rozmrazujú sa embryá v deň vkladu a rozmrazia sa vždy úspešne?

Od čoho závisí úspešný vklad a následné tehotenstvo?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň prajem, áno embryá po predĺženej kultivácii sa rozmrazujú v deň vkladu. Nestáva sa, aby sa embryo nerozmrazilo dobre, je to veľmi zriedkavé. Máte vysokú šancu na otehotnenie, lebo už máte jedno dieťatko a máte hlavu viac v kľude. Takže je potrebné do toho ísť, 13.-14. deň cyklu sa objednajte na ultrazvuk.

Prajem Vám pekný deň,
MUDr. Peter Krajkovič