Má dcérka červenú tvár preto, lebo má potravinovú alergiu/intoleranciu?

Zodpovedané
5. mar 2024

Dobrý deň

so 4,5-ročnou dcérkou sme boli na alergológii, nepotvrdili jej zatiaľ žiadnu alergiu. Podľa kožnej lekárky je to keratóza, druh pokožky. Mne sa to nezdá a podľa mňa nejaká potravinová alergia/intolerancia. Chcem skúsiť vyradiť lepok.

Ráno je to pekné čisté, cez deň sa krupica na tvári zviditeľní a má to červené podfarbenie.

Ďakujem

Dobrý deň,

ak sa problém objaví počas dňa, môžeme predpokladať, že sa jedná o vplyv z vonkajšieho prostredia.

Ak sú alergie v poriadku, skúste to riešiť cez gastro. Vek je na to adekvátny.

Prajem Vám pekný deň,
Mgr. Veronika Mičianová, PhD.

+421 944 331 420
mail: info@imwell.sk
web: www.imwell.sk
FB: https://www.facebook.com/imwell.sk/