Môže mi aj obvodný lekár spraviť testy na alergiu?

Zodpovedané
26. apr 2022

Dobrý deň,

mám výsyp a rozmýšľam, či ide o alergiu na potraviny. Svrbí to a ani krém od kožnej nepomáha. Beriem Prednison, Zenaro a krém od kožnej. Včera som zjedla kúsok tmavého chleba, inak diétu dodržiavam.

Môže mi aj obvodný lekár spraviť testy na alergiu?

Moja imunologička odmietla, že až cez zimné mesiace a vraj diétu mám držať.

Ďakujem

Dobrý deň,

bohužiaľ, tu vám viem odporučiť len zmenu imunoalergológa. Dlhodobé užívanie Prednisonu má vplyv na vaše zdravie. Prečítajte si vedľajšie účinky. Tento liek len potláča symptómy a nielieči príčinu.

Prajem Vám pekný deň,
Mgr. Veronika Mičianová, PhD.

+421 944 331 420
mail: info@imwell.sk
web: www.imwell.sk
FB: https://www.facebook.com/imwell.sk/