Aký je rozdiel medzi nosičom Moyo UNI a NoMa?

Zodpovedané
14. máj 2024

Dobrý deň,

po vyskúšaní viacerých nosičov mi sadli 2 - od značky Moyo UNI a od značky NoMa - veľkosť 1.

Aké sú rozdiely medzi týmito nosičmi?

Na čo sa zamerať pri skúšaní?

Som v nosení začiatočník. Nastavenie a spony mi prišli v poriadku na obidvoch.

Ďakujem

Dobrý deň,

ak Vám pri skúšaní sadli obidva nosiče, vyskúšajte v nich dieťatko nadojčiť (ak dojčíte). Toto býva tiež rozhodujúci faktor pri výbere nosiča.

Moyo má o niečo pevnejší bedrový pás, tak má potenciál vydržať Vám dlhšie ako NoMa. Pre niekoho je aj toto rozhodujúci faktor.

Alebo sa riaďte dizajnom, prípadne hrúbkou látky, ktoré majú v ponuke (ak hľadáte nosič na leto).

Ak bude nosiť aj niekto iný okrem Vás, dajte mu vyskúšať obidva nosiče. Možno rozhodne za Vás 🙂.

Prajeme šťastnú ruku pri rozhodovaní 🙂.

Vaše Sestrice