Čo zapríčinilo vstrebanie embrya?

Zodpovedané
21. feb 2023

Dobrý deň,

pred 2 týždňami som absolvovala KET - bezúspešne. Embryo sa vstrebalo.

Čo to zapríčinilo?

Ako je možné, že k takému prípadu dôjde?

Ako môžem zvýšiť šancu na úspech k ďalšiemu pokusu o IVF?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

či dôjde po embryotransfere k uhniezdeniu embrya závisí od množstva rôznych faktorov. Napr. od kvality embrya, od receptivity Vášho endometria...

O možnosti doplnkových vyšetrení, ktoré by mohli zvýšiť šancu na otehotnenie sa poraďte s Vašim lekárom v centre asistovanej reprodukcie, prípadne embryológom. Títo lekári poznajú Vašu anamnézu a doterajší priebeh liečby.

Držím Vám palce a prajem všetko dobré.
Peter Harbulák

web: GYN FIV - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu
Tel. Bratislava: 0902 81 81 00
Tel. Nitra: 0908 40 68 77
Tel. Žilina: 0905 40 86 19