Odkedy som prestala dojčiť, tak nemám menzes. Čo mi odporúčate?

Zodpovedané
3. aug 2020

Dobrý deň,

odkedy som prestala dojčiť (dcérka mala cca 8 mesiacov), tak nemám menzes. Čoskoro bude mať 2 roky a ja užívam Mistru.

Môže to byť aj tým alebo tým, že chodím aj na endokrinológiu?

Ďakujem vopred za odpoveď

Dobrý deň,

užívanie antikoncepcie môže menštruačný cyklus ovplyvniť. Nepíšete dôvody chodenia na endokrinológiu.

Každopádne aj isté endokrinologické odchýlky vedia cyklus ovplyvniť. Chýbanie menštruačného cyklu nie je pre Vaše zdravie nebezpečné.

S pozdravom