Mám vyoperovanú celú štítnu žľazu. Je šanca podstúpiť umelé oplodnenie?

Zodpovedané
27. apr 2021

Dobrý deň,

mám vyoperovanú celú štítnu žľazu a rozmýšľame nad umelým oplodnením, keďže prirodzenou cestou to nepôjde.

Bude to problém?

Ďakujem

Dobrý deň,

pravdepodobne podstupujete substitučnú liečbu pod dohľadom Vášho endokrinológa. V tom prípade nie je problém, aby ste podstúpili IVF liečbu. Aj na našej klinike máme viacero pacientiek s podobným problémom.

V prípade ďalších otázok Vám odporúčam navštíviť centrum asistovanej reprodukcie, kde Vám poskytnú viac informácii.

Držíme Vám palce.

Dr. Nataliya Roshko
gynekologička
www.repromedica.sk